Anasayfa

Gebze Evden Eve Nakliyat

0536 385 39 55

0262 655 81 94

0216 473 46 72

Kocaeli İli Gebze ilçesinde evden eve nakliye hizmetleri Gebze Evden Eve Nakliyat, başta Kocaeli nakliye sektörü olmak üzere merkezi Kocaeli olan firmamız bugün Türkiye genelinde birçok şehir içi şehirler arası nakliyat ‘ta lider firma olduğunu kanıtlamış, kurumsal kimliği ile uzun yıllardır nakliyeciliğin lider firması olarak üst sıralarda hep yerini almıştır.

Gebze Evden Eve Nakliyat, hizmet alanını ve anlayışını siz müşterilerin talepleri ve düşünceleri en son olarak ta beklentileri doğrultusunda şekillendirmiş gelişen teknoloji ile hizmet kalitesini %100 lük bir hatası nakliye hizmeti olarak garanti altına almıştır.

Firma bünyesinde çalışan personelin hizmet esnasında gösterdiği başarı bugün personel alımında gösterdiğimiz titizlik ve deneyimli personel ile çalışmamızdan kaynaklanmaktadır. Müşteri ile kurulan ilişkilerde müşterisini kazanç kapısı olarak görmeyen firmamız kurduğu yakın dostlu k sayesinde güven kazanmış referansları artarak çok daha fazla kitleye en güzel nakliye hizmeti alma olağanı getirmiştir.