İstanbul Nakliyat

Gebze İstanbul Nakliyat Aşamaları:
Biz öncelikle istanbul Gebze natkliyatın, neyi hangi yöntemlerle nasıl taşıyacağımızı belirlemek için ekspertiz yapıyoruz. Ekspertiz yapmadan iş bizim için başlamaıyor. Ekspertiz bizim için başlangıç.

Ekspertiz yaptıktan sonra, Gebze’den istanbul’a veya İstanbul’dan Gebze’e taşınacak eşyaların miktarını, niteliğini nasıl taşınacağının yöntemini belirleyip ikincinci aşama olan fiyatlandırmayı belirliyoruz. Fiyat teklifi sunuyoruz. Bu aşamada, eşyalarınızın asansörlü mü asansörsüz mü, nasıl taşıancağını, nasıl paketleneceğini, hangi araçlar kullanacağını, kaç eleman çalışacağını, demontaj ve montajın nasıl olacağını, güzergahınızı, taşımacalık yapacak aracın özelliklerini, taşınma tarih ve süresini tüm detayları ile size raporlaştırıyoruz. Siz oalsı tüm soru ve olası tüm sıkıntıları paylşıyorsunuz. Gebze İstanbul Nakliyat

Tam anlamıyla emin olduğunuzda, tüm detayları en ince ayrıntısına kadar bildiğinizden şüpheniz kalmadığında, fiyat teklimizi oluşturuyoruz. Onayladığınızda diğer aşama başlıyor.

Gebze İstanbul Sözleşmeli Taşımacılık
Diğer aşama ise; Gebze istanbul nakliyatın sözleşme aşamasıdır. Tüm detylari yasal olarak yazılı resmi hukuka karşılıklı imzalarımı zile kavşuyor. Sözleşme mağduriyeti ortadan kaldıran bir anlaşmadır.

Sözleşme sonrası; istanbul Gebze nakliyatın sigortalama işlemi yapılıyor. Tüm eşyalarınız sigortalandıktan sonra eşya güvenliğinizde ayrıca güvenlik altına alınıyor.

Sigorta sonrası, taşınma tarihinde Gebze istanbul nakliyat taşınma tarihinde, belirlediği yöntemlerle, profosyonel elemanları ile, çalışmaya başlıyor. Demontaj ve montaj sonrası, eşyalr uzun yola göre paketleniyor. Paketleme darbelere karşı stop önlemi ile yapılıyor. Asansörlü nakliyat ile taşınma aracına indiriliyor. Ve yola çıkılıyor.

Gebze istanbul nakliyatta tüm araçalarımız teknik takip altındadır. Taşıma aracının Gebze İstanbul nakliyat güzergahının neresinde olduğunu görebiliyorsunuz.

Taşınacak mekana eşylar taşındıktan, montajlar yapıldıktan, elektronik eşyalar test amaçlı çalıştırıldıktan sonra, tüm atıklar toplanıyor ve geri dönüşüme gönderiliyor. Arkada çevre kirliliği asla yaratılmıyor.

En son sizin memnuniyetiniz ve onayınız alınıyor. Siz onayladıktan sonra Gebze istanbul nakliyat taşınma işi başarı ile sonladırılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir